Kes me oleme ja miks me seda teeme?

 

IMPACT

Mõju on võimas relv, kui seda hästi osata. Iga päev ja igalpool toimub mõjutamine. Näiteks juht müüb oma tiimile innovaatilisi ideid ning turunduskampaania püüab tarbijale selgitada uue suurepärase toote fantastilisi kasusid. Isegi see, mida sa oma Facebooki seinal näed, mõjutab Sind.

80/20

Itaalia majandusteadlane Vilfredo Pareto väitis, et 80 protsenti mistahes tulemusest tuleneb 20 protsendist põhjustest ja/või sisenditest.

  • 80% käibest teevad 20% klientidest

  • 80% turundustulemusest tuleb 20% kanalitest

  • 80% töö tulemist saavutad sa tegelikult 20% ajaga

Woody Allen on öelnud, et 80% edu tagab see, kui sa kohale ilmud. Meie ütleme, et vaadates seda saadet, saad teada, mis on edukate inimeste 20% tegevusi ja harjumusi, mis toovad neile 80% tulemustest.

IMPACT 80/20 saate salvestus Aleko Peipsiga

IMPACT 80/20 saate salvestus Aleko Peipsiga

Saatest

IMPACT 80/20 saate eesmärk on olla inspiratsiooniks ettevõtlus- ja turundusinimestele. Kuna saate läbivateks teemadeks on ettevõtlus ja turundus, soovime saatega anda panust Eesti turundusmaastikku ning tõsta ärikogukonna teadlikkust turunduse vajalikkusest ja olulisusest.

Saate nimi on inspireeritud Itaalia majandusteadlase Vilfredo Pareto reeglist, et 80% eesmärgist saavutatakse 20% pingutusega. Saadetes keskendumegi selle vähima leidmisele, mis annab kõige rohkem tulemusi, ja uurime edukatelt inimestelt, mis on nende 20% harjumusi ja tegevusi, mis toovad neile 80% edust.

Saatejuht Kristjan Raude on ettevõtluses ja turunduses kogemusi omandanud viimased 13 aastat. „Iga päevaga saan aina rohkem aru, kui paljut ma veel ei tea. Äriideid ning nende turundamise võimalusi on miljoneid. Miskipärast saavad mõned inimesed sellega paremini hakkama kui teised. Soovingi õppida parimatelt, kuidas on nad selle saavutanud" selgitab Kristan Raude.

Seega, kui Sinagi soovid õppida edukate inimeste kogemustest, vaata meid iga kahe nädala tagant kolmapäeval, kui uus saade laetakse üles IMPACT 80/20 YouTube'i kanalisse.

 

Kuidas end saatega kursis hoida?

Variant 1

Kõige lihtsam viis, et end uute osadega kursis hoida, on täita allpool olev vorm ning jätta sinna oma eesnimi ja e-post. Kohe, kui uus saade YouTube'i kanalisse üles laetakse, anname sellest kontaktilistile teada.

Variant 2

Vajuta subscribe meie YouTube'i kanalis ja klikka kellukese peal, et tellida endale teavitused, kui uus saade üles laetakse. 

Kui soovid enamat

Siis hakka meie Facebooki lehe fänniks või jälgi meid Instagramis.

 

TOETAJAD

 
WSI_Blacklogo_ForWeb.png
17883824_1354421144595620_6574836370046944277_n.png