Kes me oleme ja miks me seda teeme?

IMPACT

Mõju. See on võimas relv, kui seda hästi osata. Iga päev toimub mõjutamine. Juht müüb oma tiimile uusi ja innovatiivseid ideid, turunduskampaania püüab tarbijale selgitada uue suurepärase toote fantastilisi kasusid. Isegi see, mida sa oma Facebooki seinal näed, mõjutab sind.

80/20

Itaalia majandusteadlane Vilfredo Pareto väitis, et 80 protsenti mistahes tulemusest tuleneb 20 protsendist põhjustest ja/või sisenditest.

  • 80% käibest teevad 20% klientidest

  • 80% turundustulemusest tuleb 20% kanalitest

  • 80% töö tulemist saavutad sa tegelikult 20% ajaga

Woody Allen on öelnud, et 80% edu tagab see, kui sa kohale ilmud. Meie ütleme, et vaadates seda saadet, saad teada, mis on edukate inimeste 20% tegevusi, mis toovad 80% tulemust.

IMPACT 80/20 saate salvestus Indrek Põldveega

IMPACT 80/20 saate salvestus Indrek Põldveega

Saatest

Saate läbivateks teemadeks on ettevõtlus ja turundus. Keskendume selle vähima leidmisele, mis annab maksimaalse tulemuse. Olgu selleks rohkem kliente, raha, aega või tervist. Eesmärk on olla ettevõtjate ja turundusinimeste inspiratsiooniallikaks.

Saatejuht Kristjan Raude on ettevõtluses ja turunduses kogemusi omandanud viimased 13 aastat. „Iga päevaga saan aina rohkem aru, kui paljut ma veel ei tea. Äriideid ning nende turundamise võimalusi on miljoneid. Miskipärast saavad mõned inimesed sellega paremini hakkama kui teised. Soovingi õppida parimatelt, kuidas on nad selle saavutanud"  selgitab Kristan Raude.

„Ja muidugi on mul ka üks hirm ja soov. Hirm videokaamera ees ja soov saada rohkem teada video valdkonnast. Hirmust ülesaamiseks on kõige parem viis sellele vastu vaadata. Parim viis videotegemist lähemalt õppida on ise selle sees olla" lisab ta juurde.

Vaata meid iga kahe nädala tagant kolmapäeval kell 12.00, mil uus saade laetakse IMPACT 80/20 YouTube'i kanalisse.

IMPACT 80/20 saate salvestus Jens Mayeriga

IMPACT 80/20 saate salvestus Jens Mayeriga

Kuidas end saatega kursis hoida?

Variant 1

Kõige lihtsam viis hoida end saate uute osadega kursis, on täita allpool olev vorm ning jätta sinna oma eesnimi ja e-post. Kohe, kui uus saade YouTube'i kanalisse üles laetakse, anname sellest kontaktilistile esimesena teada.

Variant 2

Vajuta subscribe meie YouTube'i kanalis ja klikka kellukese peal, et tellida endale teavitused, kui uus saade üles laetakse. 

Kui soovid enamat

Siis hakka meie Facebooki lehe fänniks või jälgi meid Instagramis.

 

TOETAJAD

 
WSI Online
17883824_1354421144595620_6574836370046944277_n.png